Buradasınız: Anasayfa / Üyelik & Gizlilik

Üyelik & Gizlilik

biliyormuyduk_logo

 1. Yazılan yorumlardan tamamen yorumu yapan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yorumlardan dolayı Biliyormuyduk.com  hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen ve siyasi, taraflı, zararlı içerikler barındıran yazılar yayınlanmaz.
 3. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
 4. Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli siyasi yazı ve yorumlar yasaktır.
 5. Her türlü taciz edici yazı, yorum eklemek ve mesaj atmak kesinlikle yasaktır.
 6. Biliyormuyduk.com  üzerinden, bir sitenin ziyaret edilmesi için yapılan paylaşımlar, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtımı yasaktır.
 7. Biliyormuyduk.com yöneticileri kurallara uymayan mesajları, yorumları ve yazıları değiştirme ve yayınlamama hakkına sahiptir.
 8. Üyelerin yayınlanmasını istedikleri yazılar Biliyormuyduk.com yöneticilerince incelendikten sonra yayınlanır veya yayınlanmaz.
 9. Biliyormuyduk.com kurallarına uymayan üyeler uyarılır, fakat uygunsuz davranış tekrarında Biliyormuyduk.com kayıtları silinir.
 10. Biliyormuyduk.com kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı Biliyormuyduk.com yöneticilerince her zaman saklıdır.
 11. Üyeler istedikleri zaman üyeliklerini tamamen silebilir.
 12. Her türlü telif hakkı içeren paylaşım ve yorum yasaktır.
 13. Biliyormuyduk.com’a üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
 14. Biliyormuyduk.com’a üye olurken girdiğiniz kişisel bilgiler site haricinde hiçbir şekilde hiçbir yerde paylaşılmaz. Sadece üyeler tarafından görülebilir.  Girilen bilgiler kullanıcı tarafından istendiği zaman degiştirilebilir.
 15. Kullanıcılar tarafından girilen içerikler Biliyormuyduk.com yönetici ve/veya editörleri tarafından onaylandığı taktirde yayınlanır.
 16. Biliyormuyduk.com yönetici ve/veya editörleri, kullanıcılar tarafından girilen içerikler üzerinde düzeltme yapma hakkına sahiptir.biliyormuyduk_logo

Yoruma kapalı.

<
Scroll To Top
CLOSE
CLOSE
    Profil

Kapat